Mesleki Yeterlilik Merkezi Logosu  Türkak Logosu   Helal Akreditasyon Kurumu Logosu

Ulusal Yeterliliklerde Sınav ve Belgelendirme

Haber - Ulusal Yeterliliklerde Sınav ve Belgelendirme Hakkında Bilgiler
Ana Sayfa Dökümanlar Haber - Ulusal Yeterliliklerde Sınav ve Belgelendirme
Meyem Haber - Ulusal Yeterliliklerde Sınav ve Belgelendirme

ULUSAL YETERLİLİKLERDE SINAV VE BELGELENDİRME

MEYEM Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi 26.01.2017 tarihinde AB-0126-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından TS EN ISO/IEC 17024 standardına göre Personel Belgelendirme kuruluşu olarak akredite edilmiştir.

Kuruluşumuz ayrıca 26.04.2017 tarihinde YB-0079 numarası ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından Mesleki Yeterlilik sınav ve belgelendirmesi yapmak üzere yetkilendirilmiştir.

Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ya da Avrupa Akreditasyon Birliği bünyesinde çok taraflı tanıma anlaşması imzalamış başka akreditasyon kurumlarınca ilgili ulusal yeterliliklerde TS EN ISO/IEC 17024 standardına göre akredite edilmiş, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yapılan inceleme, denetim ve değerlendirme sonucunda ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek için gerekli şartları sağladığı tespit edilen personel belgelendirme kuruluşudur.

Kurumumuz Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur.

Bilgilendirme Başvurusu Yapınız

 

Meyem - Yetkili Mesleki Yeterlilik Merkezi ve Belgelendirme Kuruluşudur